Галафрут — доповнює смак
та аромат продуктів

Ми виробляємо смако-ароматичні наповнювачі
для морозива, хлібопекарської, кондитерської та молочної промисловості
Хто ми
Компанія «ГАЛАФРУТ» — це виробник смако-ароматичних наповнювачів. Реалізуємо свою продукцію під торговою маркою «DELICIA». Ми знаходимося на ринку харчової промисловості з 2008 року. За 11 років плідної роботи ми добре вивчили потреби і побажання клієнтів у всіх сегментах з якими ми співпрацюємо. Підприємство оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє виготовляти продукцію високої якості. Маємо сертифікат міжнародного стандарту ISO 22 000
Чому обирають нас
Фахівці підприємства постійно збільшують асортимент відповідно до вимог ринку
11
років досвіду
530
власних рецептів
12
сертифікатів та нагород
Для кого виготовляємо
Ми пропонуємо натуральний продукт, який доповнює смак та аромат
Для морозива
Ми виготовляємо наповнювачі для морозива у вафельних стаканчиках і трубочках, ріжках і ескімо, м'якого морозива та фруктового льоду. Можливий вибір варіантів з широко спектра - від поживних і традиційних фруктових смаків до більш вишуканих і хрустких (горіхи, кава, збиті вершки). Наші наповнювачі створюються спеціально для вас, з тими смаками і консистенцією, які вам необхідні.
Для хлібопекарської та кондитерської промисловості
Спробуйте м'які наповнювачі для приготування ваших кексів, круасанів та іншої випічки або ж в шарах тортів, пирогів, бісквітів. Ми пропонуємо продукти для додавання в тісто (мафіни, печиво або кекси) а також для начинки цукерок і шоколаду. Наповнювачі стійкі при заморожуванні та не втрачають своїх органолептичних властивостей при випіканні. Ми спеціалізуємося на фруктових начинках найрізноманітніших смаків для хлібопекарських та кондитерських виробів до і після випікання.
Для молочної промисловості
Для йогуртів, молочних напоїв, глазурованих сирків та десертів використовують наповнювачі, які мають яскравий смак і аромат, а також надають продукції певний колір. В їх приготуванні застосовують середньо-густі по своїй консистенції наповнювачі, які можуть бути або однорідними на основі пюре, або містити шматочки фруктів, ягід, шоколаду і так далі.

HoReCa
Поставляемо смачні начинки в тістечка та круасани, барні топінги в коктейлі або каву. Також джеми та соуси на натуральній основі для ваших кулінарних шедеврів
З ким співпрацюємо
Сертифікати та нагороди

Як зв'язатись

Відділ збуту: +38 (098) 777 71 01
Відділ постачання: +38 (067) 924 67 00

E-mail: info.galafrut@gmail.com

Адреса: 35 340, Рівненська обл, Рівненський р-н,
с. Великий Житин, пров. Фермський, 20